Haberler

Daihatsu’da Özel Fırsatlar Devam Ediyor - 28.05.2010

Daihatsu’da Özel Fırsatlar Devam Ediyor
Daihatsu’da fırsatlar devam ediyor. Japon üretici Daihatsu, 4 bin indirimli fiyatlarla herkesi Materia sahibi olmaya davet ediyor. Japon üretici Daihatsu, yüz yılı aşkın süredir elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle kullanıcı dostu, kompakt otomobilleriyle kent trafiğini sürücüler için eğlenceye dönüştürmeye devam ediyor. Kompakt otomobil uzmanı Daihatsu, 4 bin TL özel kampanyalı fiyatlarla herkesi Materia eğlencesini yaşamaya davet ediyor.

Kübik tasarımlı Materia’da 4 bin TL indirim
Daihatsu Materia kübik tasarımıyla bulunduğu her ortamda bakışları üzerine toplayan ve fark edilmekten hoşlanan kullanıcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Kübik tasarımıyla ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayan Daihatsu Materia sadece 3,8 metre uzunluğu ile dar sokakları ve park alanlarında bile sürücüsüne kıvrak ve pratik bir sürüş sunuyor. Söz konusu kompakt boyutlarına rağmen Daihatsu Materia beş kişiyi rahat ettiren geniş ve konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.

Kompakt boyutlarıyla pratik bir kullanım, 103 HP gücünde 1,5 litrelik ekonomik motoruyla atak bir sürüş ve otomatik şanzıman alternatifiyle konfor sunan Daihatsu Materia 4 bin TL’lik indirimle 30 bin TL’den başlayan fiyatlarla Daihatsu showroomlarında sizleri bekliyor.