Haberler

Daihatsu ailesi büyüyor - 25.10.2010

Daihatsu ailesi büyüyor
Daihatsu, Türkiye genelindeki hizmet noktalarını arttırmaya devam ediyor. Kocaeli Yetkili Satıcı ve Servisi Esoto ile Ankara Yetkili Satıcı ve Servisi Tecimeroğlu Otomotiv, Daihatsu ailesine katıldı.

Daihatsu, Türkiye geneline yayılarak müşterilerine en yakın noktalarda hizmet verme hedefi doğrultusunda yeni bayileri ile büyümeye devam ediyor. Uzun yıllara dayanan otomotiv tecrübesi ile hizmet verecek olan Kocaeli Daihatsu Yetkili Satıcı ve Servisi Esoto; ve Ankara Daihatsu Yetkili Satıcı ve Servisi Tecimeroğlu Otomotiv, Daihatsu ailesine katıldı. Daihatsu Genel Müdürü Burak Beşer, Daihatsu ailesi olarak, ülke geneline yayılarak müşterilerinin her zaman ve her yerde yanlarında olduklarını hissetmelerini amaçladıklarını belirtirken “İki yeni yetkili bayimiz ile Türkiye genelindeki bayi ağımızı 21’e çıkarttık. 2011 yılında da ailemize yeni üyeler katmayı planlıyoruz. Amacımız müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmeti vermektir” dedi.

Esoto
1977 yılından bu yana ticaretle uğraşan ve bünyesinde inşaat, akaryakıt, sigorta, lastik bayiliği ve uzun dönem oto kiralama gibi farklı iş dallarını barındıran Es Grup, 1993 yılından bu yana Esoto adı altında otomotivde de etkinliğini sürdürüyor. 10 bin m2 kapalı alan, 20 bin m2 açık alan ile faaliyetlerini sürdüren ve çatısı altında farklı markaları bulunduran Esoto, Yetkili Satıcı ve Servis hizmetleri ile hem kendisinin, hem de Daihatsu’nun gücüne güç katıyor.

Tecimeroğlu Otomotiv
1998 yılından bu yana Ankara’da otomotiv sektörüne hizmet veren Tecimeroğlu Otomotiv, 2005 yılında Söğütözü’ndeki modern tesislerine taşındı. Sektörün gereksinimi olan teknolojiye yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tecimeroğlu Otomotiv, Daihatsu müşterileri için, 3 bin metrekare toplam alanda uzman kadrosu ile satış ve satış sonrası servis hizmeti veriyor.